ГРАЙ ЧЕСНО, ЖИВИ ДОСТОЙНО

“ГРАЙ ЧЕСНО, ЖИВИ ДОСТОЙНО” під таким девізом вчора 25.01.2018 в м.Івано-Франківську відбувся турнір пам’яті захисників донецького аеропорту, який організувала ГО “Асоціація футболу учасників АТО Івано-Франківської області за підтримки ГО “Спілка сімей загиблих та зниклих безвісти в зоні проведення АТО”.
Участь у змаганнях взяли 8 команд : 1.ФК “АТО” (м.Івано-Франківськ). 2. ФК “АВІАТОР (м.Івано-Франківськ). 3. ФК “ДУК ПС”. 4. ФК “Ветерани АТО Тисминецького району”. 5. ФК “Ветерани АТО Коломийщини”. 6. ФК “Ветерани АТО Калущини” 7. ФК “Ветерани АТО Богородчанщини” 8. ФК “Міська рада.
Команди були розділені на дві групи, в яких було проведено 12 стикових поєдинків. переможці груп зустрілися в фіналі, а команди що посіли другі місці в матчі за третє місце. За результатами матчів у групах другіі місця посіли ФК “АТО” та ФК “ДУК ПС”, які розіграли між собою 3-4 місця. Перемогу в цьому матчі з рахунком 3-1 здобула команда ДУК ПС.
В фінальному поєдинку зійшлися переможці груп ФК “Міська рада” та ФК “Ветерани АТО Богородчанщини”. Основний час цього запеклого поєдинку завершився внічию 0-0. Доля переможця визначалась в серії післяматчевих пенальті. 4-3 ФК “Міська рада” були влучнішими і вибороли кубок “Пам’яті Захисників ДАП”
ГО “Асоціація футболу учасників АТО Івано-Франківської області” за допомогу в організації турніру висловлює подяку Івано-Франківській обласній федерації футболу, організації “Спорт для всіх”, ГО “Міська асоціація учасників АТО”, телеканалам “Галичина”, “ВЕЖА”, “3-тя студія, інтернет виданню “GALKA.IF.UA”, міській та обласній радам Івано-Франківська, та всім хто допомагає нам проводити наші турніри.

26 Січ 2018, 13:16