11 учасників АТО отримали нові квартири

Сьогодні сім’ї одинадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТОотримали ключі від нових квартир – три двокімнатних та дев’ять однокімнатних. Ще одну квартиру ми подарували сімї із дитинкою ДЦП. Мати-одиночка, яка вже 11 років виховує свою чудову, особливу донечку.

Знайомтесь:
Власником очікуваної, однокімнатної квартири став Настащук Василь Ігорович – з 2014 року орендує житло. Сім’я в складі 6-и осіб , де батько та мати являються інвалідами 1-ої групи по зору, також у бійця є 2 не повнолітні брати, та 1 сестра, за якими він веде догляд, адже брат з сестрою являються також інвалідами дитинства по зору. Завжди возить брата в Одесу на лікування та операції. Являється активним учасником організації. Перебував в зоні АТО 2014 , 2015, 2016 рік.

Наступним, щасливим власником двокімнатної квартири став – Записной Олег Степанович- інвалід 3-ої групи, з 2014 року винаймає житло разом з дружиною, сином та донькою. Воював в зоні АТО квітень 2015 по травень 2016 року Станично-Луганське, Щастя, Верхнє-Торецьке, Торецьк.

Черговим власником однокімнатної квартири став – Драгомирецький Назар Іванович – разом з донечкою проживає в квартирі матері, також в квартирі 42м.кв. проживають родичі бійця 8 чоловік. Перебуває в зоні АТО з липня 2014 року по теперішній час Донецька, Луганська області. Зокрема приймав участь в боях за Шахту Бутівку.

Власником омріяного житла, також двохкімнатної квартири вже є Красінський Назар Володимирович- проживає в квартирі разом з дружиною та сином, а також своїми родичами : батько, мати та брат. Перебував в зоні АТО 2015, 2016 роки Ново-Луганське.

Однокімнатну квартиру вручили – Черній Володимир Іванович – з 2016 року винаймає житло разом з дружиною та дочкою, досить складні обставини з побутовими умовами проживання. Перебував в зоні АТО з 5 травня 2015 року по квітень 2016 року – Краматорськ, Константинівка, Новогородське.

Ще одну квартиру подарували сімї із дитинкою ДЦП. Пеца -Довбуш Віра, про них детальніше в наступному дописі.
І втретє за проектом ЖБК “Соціум” – нами було вручено ще шість квартир бійцям, учасникам АТО. (деталі про них в наступному дописі)

Це ті люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, своєю жертовністю, ті сім’ї воїнів АТО, які насправді потребують власного житла.!
Протягом цього року це вже п’яте по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і одинадцяте протягом двох років діяльності проекту.

Загалом це 148 квартир!
Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.

Ми продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом рухаємось вперед..!

28 Гру 2018, 22:02