12 жовтня сім’ї тридцяти (30) бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міської Асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир

Сьогодні сім’ї тридцяти (30) бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міської Асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир – вісімнадцять двокімнатних та дванадцять однокімнатних. Святковий захід був приурочений до Дня Захисника.

Знайомтесь:
Власником двохкімнатної квартири став Пендорак Василь Васильович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає в гуртожитку, кімната в якому потребує капітального ремонту. Дружина активно допомагає учасникам АТО та їх сім’ям, випікає солодощі та різні смаколики на благодійних заходах. Сам бієць перебував в зоні АТО з 5 липня 2014 року м.Амвросіївка, з жовтня 2014 по 22 лютого 2015 року – м.Дебальцеве Артемівський р-н, де 23 лютого 2015 році був госпіталізований ( видалення лівої долі щитовидної залози). Весь час вони жили у кімнатці-гуртожитку. Тепер вони мають змогу жити у власній, новій квартирі.

Наступним, щасливим власником двокімнатної квартири став – Павлюк Андрій Іванович – батько двох дітей, власного житла не має, проживає з сім’єю в гуртожитку, де спільним на кілька кімнат є кухня та сан-вузол, кімната потребує ремонту , житлова площа кімнати 22 м.кв. У 2014, 2015 та 2017 роках перебував у зоні АТО, а саме: Слов’янськ, Краматорськ, Попасна, Ясинувата.

Черговим власником двохкімнатної квартири став – Дух Сергій Васильович – батько трьох дітей, разом з сім’єю проживає в квартирі тестя житловою площею 42 м.кв., квартира потребує капітального ремонту, всього в 2-х кімнатній квартирі проживає 7 чоловік, власного житла не має ні в одного з подружжя. Перебував в зоні АТО з 18 грудня 2014 року по 7 лютого 2015 року район Шахта, Донецької області. Саме 7 лютого 2015 року під час виконання службових обов’язків отримав мінно-вибухову травму руки та колінних суглобів. І сьогодні 12 жовтня у цього бійця день народження.

Також власне житло, двохкімнатну квартиру отримав – Фармуга Андрій Васильович – одружений, разом з дружиною виховують чудового синочка, якому на даний час також потрібна велика підтримка та допомога, адже у хлопчика діогнастували «Гострий лімфобластний лейкоз». Сам бієць, не падає духом, а активно підтримує як свою сім’ю так і учасників АТО. Разом з сім’єю проживає в однокімнатній квартирі власником якої являється теща. Перебував в зоні АТО з жовтня 2014 по лютий 2015 року Донецька обл.

Дальше житло вручили – Луцюку Сергію Степановичу – батько 2-х дітей, разом з сім’єю проживає в службовій квартирі, власного житла не має. Перебував в зоні АТО в 2014 році Донецька обл.

Наступним щасливим власником двокімнатної квартири став – Семанишин Матвійчик – син загиблого бійця-добровольця Семанишина Григорія, позивний “Батя”. Матвійчик народився так і не побачивши батька, на сьогодні йому два рочки. Семен з часів майдану пішов добровольцем на фронт. Приймав активну участь у бойових діях у самих гарячих ділянках фронту, став командиром, його групу називали “Семінарія”. У 2016 році трагічно загинув на ворожій розтяжці поблизу Донецького аеропорту. Про бойові заслуги Семена можна говорити безкінечно, це та людина, для якої війна стала священною.

Далі житло отримав – Сердюк Валерій Леонідович – батько двох дітей, власного житла не має, разом з сім’єю проживає у батьків дружини. З червня 2016 року перебував в зоні АТО, Донецька область.

Однокімнатні квартири вручили – Подхапову Олександру Ігоровичу – одружений, батько однієї дитини, разом з сім’єю тимчасово проживає в будинку бабусі дружини, оскільки будинок є старим, йому необхідна реставрація, та капітальний ремонт, проте сім’я змушена там жити оскільки власного житла не має. Перебував в зоні АТО з квітня по жовтень 2015 року Луганська обл. (Станиця Луганська).

Наступному – Стефініву Олегу Володимировичу – батьку однієї дитини, разом з сім’єю проживає в одній невеличкій кімнаті у гуртожитку , загальною площею 11 кв.м. Спільними на декілька кімнат в гуртожитку являється кухня та сан-вузол, сама кімната потребує ремонту. Перебував у зоні АТО з липня 2014 по серпень 2015 року – Краматорськ, Дзержинськ, Широкіно, Маріуполь.

На сам кінець власний дім отримав – Гуцуляк Петро Іванович- проживає в гуртожитку, в одній кімнаті загальною площею 16 м.кв. разом з дружиною, донькою, зятем та двома внучками. Оскільки вся сім’я є вдома і всім не можливо поміститися в одній кімнатці, частково допомагають сусіди по гуртожитку, пускаючи на прожиття у вільні кімнати. Петро воював в зоні АТО в 2014 Слов’янськ Бахмутка, 2015 році – Нижнє Кримське, Світличне, Лисичанськ.
І вдруге за проектом ЖБК “Соціум” – було вручено ще 19 квартир бійцям, учасникам АТО. Детальніше про них в наступному дописі.

Протягом цього року це вже четвертє по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і десяте протягом неповних двох років діяльності проекту.
Загалом це 136 квартир.!

Щиро дякуємо всім хто підтримує, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.!
Ми продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом рухаємось вперед..

13 Жов 2018, 17:57