27.04.18р. сім’ї дванадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту від Міської Асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир

Сьогодні 27.04.18р. сім’ї дванадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту від Міської Асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир – вісім двокімнатних та чотири однокімнатних..

Це ті люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, ті сім’ї воїнів АТО, які насправді потребують власного житла, черга формувалась відповідно до соціального-побутового становища бійців..

Знайомтесь:
Першим отримав двохкімнатну квартиру Карпенко Сергій: батько двох дітей, проживає з сім’єю в службовому «бараку», власного житла не має. З липня 2014 по вересень 2015 служив у 30 ОМБР – Дебальцеве, Зайцеве, Покровське, Луганське.

Наступний Фіцик Володимир: Власного житла не має, проживає разом з родичами в неприватизованій квартирі, у якій живе загалом 11 чоловік. Одружений, має 2 дітей. Служив у 128 бригаді, 15 окремий гірсько-піхотинський 5 батальйон, 2014-15 рр. Тельманове, Амвросіївка, Дебальцево та ін..

Черговим власником двохкімнатної квартири став Бобрикович Максим: батько двох дітей, інвалід ІІІ групи, проживає з сім’єю по вул. Бандери в квартирі тещі. Воював у березні- жовтні 2015 р в Авдіїіці, 95-а ВДВ.

Власником омріяного житла, двохкімнатної квартири є Іванюк Михайло: батько 3 дітей, інвалід війни ІІІ групи, власного житла не має, винаймає квартиру. Служив у в\ч 3017 , 3 бат. Нацгвардії України. Перебував у зоні АТО липень- жовтень 2015 р. – Кримське, Щастя, Станиця Луганська, Тепле.

Ще одну двохкімнатну квартиру отримав – боєць роти спецпризначення Слободян Олександр: одружений, має дочку, власного житла не має, орендує квартиру. Отримав поранення при операції з порятунку групи генерала Кульчицького, яка перебувала у збитому сепаратистами вертольоті під Слов’янськом. Перебував у зоні АТО у 2014-2016 рр – Слов’янськ, Артемівськ, сектор М.

Двохкімнатну квартиру отримав Бабій Руслан: батько 2 дітей, проживає з сім’єю в орендованій квартирі, власного житла не має. У 2014-2015 роках брав участь в АТО на території Донецької та Луганської обл..

Ще одним щасливим власником двохкімнатної квартири став Демчик Павло: батько 2 дітей, проживає з сім’єю в гуртожитку, власного житла не має. Служив у 26 бригаді в\ч 3132, в зоні АТО перебував з червня 2015 по квітень 2016, р-н Горлівки, Зайцевого, Курдішівки, Кліщіївки.

Також двохкімнатну квартиру отримав Симончук Володимир: батько трьох дітей, власного житла не має, проживає з сім’єю в орендованій квартирі. У 2014, 2015 та 2016 роках перебував у зоні АТО в Луганській області.

Однокімнатні квартири отримали:
Григорчук Олег: власного житла не має, з дружиною та сином винаймають квартиру. У 2015 році брав участь в АТО на території Луганської обл..

Нищук Віталій: з дружиною очікують народження ще однієї дитини. Житлом не забезпечений, винаймає квартиру. У 2014-2015 рр перебував у зоні АТО в Донецькій обл..

Ільчук Іван: власного житла не має, разом з дружиною проживає в орендованій квартирі. У 2015-2016 рр виконував завдання у містах Старобільськ, Лисичанськ, Попасна.

Гаріджук Володимир: розлучений, власного житла не має, у 2014 році отримав пораненя під час бойових дій в районі Іловайська. Проживає на орендованій квартирі.

Варто зазначити, що процес забезпечення бійців цими квартирними площами був реалізований завдяки розподілу зем.ділянки обласного військомату, яка належала обласній раді.

Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
Ми продовжуємо втілювати наші проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом рухаємось вперед..!

Міська Асоціація учасників АТО
СПІЛКА ДОБРОВОЛЬЦІВ АТО ПРИКАРПАТТЯ

28 Кві 2018, 09:09