Агов Франківськ!!

Хто знає цього знатного “волонтера” який їздить в зону АТО по позиціях і вдає із себе бійця 93 ОМБр ВСУ, то 92 бригади, іноді представляється 1-ша окрема штурмова рота ДУК ПС а нещодавно добровольцем ДУК ПС ТГ Сапсан.


Розказує про різні бойові історії, які в часі різняться із реальними подіями. Привозить якісь закрутки робить купу фото позицій (що аж ніяк не бажано!) і за дві години зникає. Далі на його сторінці у фб пишуться слізні пости про збір грошей на потреби бійців із фотографіями бойових позицій, на яких начебто він воює. Крайній раз це було зафіксовано в Авдіївській промзоні на Цитаделі, де його замітив комбат 72 бригади і вигнав з криком.
Скріни додаю!

Схожа ситуація вже четверта в списку!
Хто знає цього екземпляра, до кого він відноситься, на що збирає гроші? Джип у мудака доволі не поганий. Одітий теж не бідно, екіпіровка, зброя. Хлопці вже не раз виганяли цього типа із скандалом із передових позицій. Ссилається що з групи ДаВінчі, то друга Сироти, а в кінці літа ссилався на мед.групу ДУКу.
В 2017 казав що з 93 бригади. В 2016 побратими його запасли в Марїнці де представлявся бійцем 92 бригади, він туди прибився в грудні 16р. із ще одним мудаком вкрав автомат у бійця ЗСУ. Після тривалих пошуків зброю знайшли в колодязі поблизу позицій. По ходу вечором мали сперти. Його звідти теж вигнали! А командир Вопа позивний “Німець” получив сувору догану.Пропонує пальону водяру нашим пацанам. Деякі із жадібністю беруть це тріло.
Незнаю яка мета цього чувака, але це як мінімум дивно, що на нього не звертає увагу контррозвідка.

Зверніть увагу на третій скрін, де він пише що бійці ЗСУ у 2017 році воюють з одним автоматом на трьох!!) Одним на трьох!!
А на четвертому скріні пост, що його мав зняти снайпер на позиції “Республіка міст” з 12,7!!)

Дємбеля знайдіть чувака і поясніть, що так робити не можна!! Добре поясніть! І запитайте хто він, на що збирає гроші і якого хира він робить в зоні АТО!
Виталий КукинДмитрий ЯреськоАлександр Марценко

09 Лют 2018, 16:09