Безкоштовне медичне обстеження в ЦМКЛ

За проектом керівника міської Асоціації учасників АТО Василя Андріїва та головного лікаря ЦМКЛ Масляка Тараса, сприяння мера та міськради продовжується співпраця в межах угоди згідно з якою, учасники АТО та їхні сім’ї можуть пройти безкоштовне комплексне медичне обстеження та лікування за рахунок коштів з міського бюджету. Згідно угоди, учасники АТО та їх сім’ї мають можливість пройти комплексний профілактичний огляд, та за потреби можуть продовжити лікування на базі Цетральної міської клінічної лікарні.

26 липня на базі ЦМКЛ проходили комплексне обстеження 10 осіб, з яких 2 учасники АТО та 8 родичів бійців. Загалом обстежено більше 300 сімей. Нагадуємо, що пройти такий комплексний огляд можна двічі на тиждень – середу та четвер, але потрібна попередньо зареєструватися в офісі Асоціації учасників АТО, який знаходиться на вул.Шашкевича 2/14.

Незважаючи, на обрані дні, кожен учасник АТО та їх родичі, в будь-який час можуть звернутись за медичною допомогою – 24/7. Не розгубитись, та пройти усі необхідні обстеження, допоможуть волонтери благодійної організації «Просвіта душі та серця».
Також варто зазначити, що обстеження для таких осіб проводиться поза чергою, тому не займає надто багато часу. Таку співпрацю із « Міською асоціацію учасників АТО» планують продовжувати, щоб ще більша кількість учасників АТО та їх родичів, мали змогу отримувати якісне медичне обслуговування.
Більше інформації про діяльність, анонси та події можна дізнатись на офіційному ресурсі – Міська Асоціація учасників АТО

27 Лип 2018, 23:04