Благодійний концерт “Сильні Духом”

Сьогодні під час заходу Благодійний концерт “Сильні Духом” сім’ї Одинадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир.
Шість двокімнатних та п’ять однокімнатних..

Це ті люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, ті сім’ї воїнів АТО, які насправді потребують власного житла..

Знайомтесь:
Власниками однокімнатних квартир стали:
Римик Олександр Михайлович , який в складі 128 бригади протягом року воював в м. Амвросіївка, Кам’янка, брав участь в боях за м. Дебальцево, отримав важкі вогнепальні поранення, множинні опіки обличчя під час мінометного обстрілу. Переніс кілька операцій, інвалід 3-групи. В сім’ї їх троє братів і всі є учасниками АТО, проживають разом із батьками.

Семанюк Сергій Федорович, ріс та виховувався в школі- інтернат для дітей сиріт, на даний час разом з дружиною та сином проживають в кімнаті гуртожитку 14 кв.м. В зоні АТО з 2015 року.

Симчич Василь Васильович – боєць 80 високомобільної десантної бригади Слов’янськ, Красний Луг, Луганський аеропорт, Луганська ТЕС, м. Щастя. В лютому 2015 отримав осколкове поранення, є інвалідом 3-групи. Проживає з сестрою та її сім’єю, братом, який теж є учасником АТО та дружиною. Загалом 6 людей в однокімнатній квартирі.

Спіян Михайло Іванович – з березня 2017 року і на даний час в складі 14 механізавонаї бригади приймає участь в АТО Криничне, Красногорівка , Дачне . Проживає з мамою, братом та сестрою в 1 кімнатній квартирі, жилою площею 17 кв.м.

Червак Тарас Ярославович – боєць Правого Сектору, два роки на війні: Піски, Авдіївська промзона, ДАП, Савур-Могила, неодружений, проживає з батьками.

Двокімнатні квартири отримали:
Яцків Руслан Володимирович- призваний під час третьої хвилі мобілізації, боєць 128 бригади протягом року брав участь в боях за Дебальцеве, батько трьох дітей, власного житла немає, проживає разом з батьками та сім’єю сестри.

Борщ Володимир Петрович – призваний в 2015 році, 72 бригада, снайпер: Гранітне, Білокамянка, Волноваха, був поранений, інвалід 3-групи. Проживає в брата. Батько двох дітей.

Куцій Іван Степанович – боєць 79 Миколаївської бригади, в зоні АТО 8 місяців, бойові виїзди в районі Волновахи. З дружиною та двома дітьми проживає в кімнаті гуртожитку.

Касіровський Олександр Олегович- призваний під час другої хвилі мобілізації, боєць 80 бригади: Амвросвївка, Щастя, Кримське, Луганська ТЕЦ. Проживає з дружиною та донечкою у квартирі- малосімейці, площа 16 кв.м.

Парцей Роман Ярославович – старший сержант , інвалід-3 групи, з травня 2014 року добровольцем пішов у 5- батальйон ТО, а з вересня 2014 року воював у 128 ОГПБ.
Отримав поранення та важку контузію в районі с.Нікішено Донецької обл. під час мінометного обстрілу. Батько трьох дітей.

Долик Андрій Ігорович – воював в складі 26 бригади, пройшов Амвросіївку, Благодатне, Котєльнікове, Іловайський котел, після демобілізації працює в складі «Госпітальєрів» в м. Авдіївка.
Батько двох дітей. Проживає з мамою та дружиною в однокімнатній квартирі.

Всі ці учасники АТО стали власниками свого нового, омріяного житла..!

Ми продовжуємо втілювати наші проекти забезпечення житлом наших побратимів.
Дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
Міська Асоціація учасників АТО

05 Гру 2017, 11:57