До дня Захисника сім’ї дев’ятнадцяти бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТОотримали ключі від нових квартир – чотирнадцять однокімнатних та п‘ять двокімнатних.

Знайомтесь:
Власником очікуваної двокімнатної квартири став Іванов Віктор – батько уже трьох дітей, захищав Батьківщину в складі 51-ї механізованої бригади, травень-жовтень 2014 року Докучаєвськ, Оленівка, Старобешево, Степове, Мар’янка. Проживають із дружиною, трьома дітьми та батьками в квартирі батьків, загалом в 40 кв м- їх семеро.

Наступним квартиру отримав Волошко Роман – боєць полку «Азов». Він один із тих, хто пішов захищати дійсно свою землю, свою державу. Житель м. Луганськ. З серпня 2014 року по сьогоднішній день боронить незалежність України. Тут, на мирній землі його чекають дружина та двоє синів. Вони чекають не тільки на перемогу, але й на поповнення, можливо сестричку. Всі ці роки живуть на орендованих квартирах.

Ще одним щасливим власником квартири став Кирста Роман – боєць, який воював в складі зведеного загону «Сокіл», в зоні АТО: липень 2014 року по серпень 2015: Краматорськ, Дзержинськ, Маріуполь. Проживає разом з дружиною, сином, сестрою дружини та тещею в квартирі тещі.

Наступним свою омріяну квартиру отримав – Федик Михайло- в 2014 році воював в складі 4 батальйону оперативного призначення НГУ м. Попасна, Луганськ. Не одружений. Проживає разом з батьками, братом та двома сестрами в гуртожитку, жила площа 18 кв м.

Далі свою однокімнатну квартиру отримав Роля Назар – боєць 25 окремої механізованої бригади, 2014 по 2015 рік – Дебальцеве, Углегорськ, Комунар, Авдіїівка. Разом з дружиною проживають в орендованій квартирі.
Наступним квартиру отримав Гнипюк Андрій – боєць добровольчого батальйону «Крук», з серпня 2014 року по січень 2016 ротації в зону бойових дій: Попасна, Кримське, Часів Яр, Кордюмовка, Комишуваха. Одружений, в очікуванні поповнення в сім’ї. Проживає на орендованій квартирі.
Однокімнатку квартиру також отримав Красуляк Василь – боєць який, протягом 2014-2015 років воював в околицях Луганська, зокрема в Аеропорту, Сіверськ, 34 знаменитий блокпост, Кримське, околиці Костянтинівки. В 12 років став круглою сиротою. На даний час проживає з дружиною в орендованій квартирі.
Наступним власником однокімнатної квартири став Васильєв Олександр – 24 бригада, листопад-січень 2014 та березень-травень 2015 року Луганська обл. Одружений, батько повнолітніх синів. Проживають в однокімнатній квартирі 16,7 кв м.
Також власником двокімнатної квартири став – Григорчук Віталій – боєць зведеного загону «Дика качка», 8 батальйону 10 ОГШБ, з квітня 2015 по даний час захищає територіальну цілісність України. Бував у Донецькому аеропорту, Бутівка, Калина, Попасна, Красногорівка. Батько двох дітей. Проживають на орендованій квартирі.

І на сам кінець у рамках проекту Соціум, власником пільгового житла стали ще десять учасників АТО, про них ми розкажемо в наступному пості!

Тепер ці сім’ї мають власне житло!)
Протягом цього року це третє по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і чотирнадцяте протягом двох з половиною років діяльності проекту.

Загалом це понад 190 подарованих квартир!
Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
Ще до кінця року ми продовжимо дивувати і дарувати ще більше квартир!
Так на протязі наступних двох місяців ми запланували, ше понад 30 вручень!)

Ми продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом і Вашою підтримкою рухаємось вперед..!

11 Жов 2019, 14:53