До дня Захисника в п’яте за проектом “Соціум” було вручено ще десять квартир бійцям, учасникам АТО з м.Івано-Франківськ.

Протягом цього року це вже третє по черговості вручення житла від міської Асоціації і чотирнадцяте протягом двох з половиною років діяльності проекту “Житло воїнам АТО”.

Загалом це понад 190 квартир!
Знайомтесь:
1.Яворський Андрій Васильович – разом з дружиною та донькою проживає в квартирі тещі, де також живуть батьки дружини, сестра дружини з чоловіком та своїми дітьми. Власного житла не має ні бієць ні його дружина. Перебував в зоні АТО 2014-2015 рік : Слов’янськ, Станиця Луганська, Дебальцево, Попасне, Вуглегірськ та Сєверодонецьк. (1-о км.кв.)

2.Сліпенчук Микола Васильович – проживає в квартирі батьків, разом з батьком , матір’ю та братом. Власного житла не має. Перебував в зоні АТО з липня 2015 року по жовтень 2016 року – Луганська область. (1-км.кв.)

3.Данилюк Дмитро Йосипович –разом з двома дітьми та дружиною, проживає у будинку батьків дружини. Перебував в зоні АТО з квітня 2014 року по червень 2015 рік Амвросіївка, Дебальцево. (2-х км.кв.)
4.Рібий Володимир Іванович – неодружений , проживає у квартирі родичів, разом з сестрою її чоловіком та двома племінниками. Власного житла не має. Брав участь в зоні АТО у 2015 році околиці міста Маріуполь. (1 км.кв.)

5.Вертипорох Андрій Дмитрович – разом з дружиною та донькою винаймає житло ще з 2014 року. Перебував в зоні АТО 2014 – 2015 роки місто Вуглегірськ, Бахмутський район, Донецька область, околиці Маріуполя. (1 км.кв.)
6.Гошовський Андрій Йосипович – разом з дружиною, двома дітьми та іншими родичами, проживає в квартирі батьків дружини. Брав участь в зоні проведення антитерористичної операції Луганська та Донецька області – Слов’янськ, Краматорськ, Сєверодонецьк, Щастя, Станиця Луганська. (2-х км.кв.)
7.Прокопів Сергій Михайлович – проживає в будинку тещі, разом з дружиною та сином. В зоні АТО перебував з початку 2015 року по сьогоднішній час з переривами на ротації, у таких населених пунктах, як Маріуполь, Лебединське, Виноградне. (1 км.кв.)
8.Хвалковський Юрій Володимирович – проживає у будинку бабусі разом з батьками та дружиною, оскільки власного житла не має. Перебував в зоні АТО у складі ПС ПОП «Івано-Франківськ», місто Маріуполь 2014 – 2017 роки. (1 км.кв.)
9.Панас Володимир Васильович – разом з донькою та дружиною проживає в 1-о кімнатній квартирі, житловою площею 18 м2. Брав участь в АТО місто Артемівськ з травня 2015 року по серпень 2015 року. (1 км.кв.)
10. Венник Руслан Богданович – разом з дружиною та батьками проживає в квартирі батьків . Перебував в зоні АТО з грудня 2016 року по липень 2017 року н.п. Горлівка (1км.кв.)
Проект ЖБК “Соціум” ми впроваджуємо самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО” безкоштовні квартири за визначеними критеріями.
2. Соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною – в чотири рази нижче ринкової вартості і вдвічі менше собівартості.
3. Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно повинен відкритися у 4 кварталі 2020 року.

Дякуємо всім за підтримку і допомогу!
З Богом, спільно рухаємось вперед!
З святом Вас побратими!

14 Жов 2019, 14:49