Марш захисників України

Сповідуючи принципи прозорості та відкритості, оргкомітет заходу «Марш захисників України» до Дня Незалежності доповідає: були проведені збори та затверджено проект формату проведення заходу у наступному вигляді:
1. Збір людей буде проходити з 8-00 до 9-00 у парку імені Т.Г.Шевченка. м.Київ.
2. В цей час, буде формуватися багатотисячна колона на проїзній частині перед корпусом університету імені Т.Г.Шевченка.
3. О 9-00, організованою ходою, колона вирушить по своєму маршруту.
4. Орієнтовно о 9-30, колона зупиниться перед центральним універмагом України, щоб вирівняти свій стрій.
5. Приблизно о 9-50, колона продовжить свій рух у напрямку Майдану незалежності України.
6. Приблизно о 10.20, марш прибуде до Майдану та почне рівномірно займати його площу для проведення фінальної частини заходу.
7. Орієнтовно о 10.50, всі займуть свої позиції та виконають державний гімн України, групову фото та відео сесію, патріотичні скандування.
8. Приблизно о 12.00, офіційна частина маршу буде закінчена. Далі, частина людей піде на Михайлівську площу до «Стіни Пам’яті», де пройде молебень за полеглими в бою, та концерт.

Звертаємо вашу увагу, шановна громадо, що цей план не є остаточним.

Цей план буде донесено до Офісу Президента. Ми розраховуємо на те, щоб для нашого заходу будуть створені всі можливі умови, щоб він став частиною прояву громадянської свідомості на День Незалежності нашої держави.

Найближчим часом буде затверджено Регламент Маршу та доведено перелік регіональний координаторів, відповідальних за роботу на місцях та формування колон.

До участі в марші запрошуються усі ветерани російсько-української війни, волонтерські ініціативи та усі бажаючі. Детальні описи дій для конкретних категорій готуються.

Підготовка триває! Підтримай своїх захисників!
Рух Ветеранів України

#наш_парад #марш_без_політики #Марш_Захисників_України#Рух_Ветеранів_України

03 Сер 2019, 09:02