Проект “Громадська Варта” та матеріали досудового розслідування за фактами вчинення злочинів Н. Савченко

Мир, спокій і безпека наших громадян є основою нашого проекту “Громадська Варта” створеного міською Асоціацією учасників АТО спільно із Національною поліцією та ОДА. Ми переконані, що загрози які стоять перед суспільством та мирним населенням будуть тільки посилюватись.

Очевидно, що плани та задачі окремих осіб і їх кураторів становлять безпосередню загрозу для мирних міст України. І якщо хтось вважає, що ми у безпеці то він глибоко помиляється. У нашому місті Івано-Франківськ є чимала ймовірність провокацій та діянь спрямованих на дестабілізацію та сіяння хаосу, який призведе до непередбачуваних наслідків.

Ми можемо не вірити у такий розвиток подій, з осторогою ставитись до інформації спецслужб та навіть ігнорувати потенційні загрози, вважаючи, що це нас не торкнеться, ну точно не нашого міста.. Але в будь якому разі у нас з вами має працювати звичайний інстинкт самовиживання, і так чи інакше ми повинні бути готовими і діяти на упередження териростичним загрозам, які мають місце у нашому вже незвичному повсякденному життю.

Міська Асоціація учасників АТО вже третій місяць поспіль спільно із своїми фахівцями системно працює над протидією ймовірних загроз, розробляє плани безпеки на розвиток різного роду провокацій і дії по їх припиненню. Створені чотири мобільні групи, які на тренуваннях демонструють можливість швидкого реагування на потенційні загрози і злагоджені, командні дії, щодо їх усунення.

Ми твердо переконані, що бійці, які мають безцінний досвід отриманий у зоні АТО повинен бути застосований тут за для безпеки і спокою наших громадян. Ми чітко усвідомлюємо всю небезпеку, яка зараз стоїть перед нами і ми готові стати надійним захистом для наших громадян. Ми працюємо, не чекаємо допомоги ні від влади ні від силових структур. Так у нас для цього є спецслужби і вони працюють, але це не означає що ми у повній безпеці і не повинні працювати за для спокійного життя людей, безпеки наших з Вами сімей.

Працюємо разом, мета у нас спільна- мир і спокій у нашому місті!

23 Бер 2018, 09:15