Міська Асоціація учасників АТО оприлюднила офіційну заяву, щодо подій під Верховною Радою 03.03.18р

Щодо подій під Верховною Радою 03.03.18р. Міська Асоціація учасників АТО оприлюднила офіційну заяву. А вже сьогодні ми зустрілись з очільником області силових структур та передали наші вимоги Міністру внутрішніх справ України.

Окрім того, вважали за необхідне наголосити керівникам національної поліції, що – Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.! Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Що такого роду боротьба за владу чи її утримання веде до прямого протистояння і розділення Українського народу на ворогуючі табори. Подальша ескалація конфлікту може перерости у неконтрольовані протестні настрої і відкрити внутрішній фронт, який остаточно поставить під загрозу існування нашої держави!

Ми, учасники бойових дій, вважаємо, що ніхто не має права силовим методом розганяти мирні демонстрації, застосовувати силу, тим більше цинічно ставити на коліна бойових побратимів, які воювали за Незалежність України! Можна по різному ставитись до окремих політичних сил, їхніх справжніх мотивів та способів боротьби за владу.
Але повторюємось, верх цинізму використовувати надмірну силу до протестувальників і безпідставно принижувати честь і гідність Українця! Які б погляди вони не переслідували! Тому вимагаємо провести всебічне, прозоре розслідування, щодо надмірного застосування сили до учасників протесту. Покарати винних посадових осіб та відсторонити відповідальних керівників.

Вимагаємо не втягувати учасників бойових дій та ветеранів АТО у політичне протистояння, не спекулювати в інформаційному просторі тематикою найбільш активної соціальної групи УБД. Армія має найвищий рівень довіри у суспільстві. Знівелювати його – найбільша мрія нашого вічного східного ворога.

Заставити нас воювати одне з одним – ось справжня мета всіх цих провокацій. Війна на Сході нами поки-що не виграна, як і далека до ідеалу ситуація всередині країни.

Тому важливо направити всі наші сили та зусилля на посилення безпеки та оборони на Східному Фронті та мирного і спокійного життя у всіх містах України! Політичні, економічні інтереси не можуть бути вищими за безпеку нашої Соборної України!

Щиро надіємось на розуміння та виконання наших законних вимог!

Міська Асоціація учасників АТО
СПІЛКА ДОБРОВОЛЬЦІВ АТО ПРИКАРПАТТЯВільному Воля Громадська ОрганізаціяГО”Обласна спілка учасників АТО”Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів та інвалідів АТОГромадська організація “Миротворець Карпат”Громадська організація «Об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви»#Права_справа_Прикарпаття,#Обласна_спілка_учасників_інвалідів_АТО

 
07 Бер 2018, 19:32