На Благодійному концерті “Сильні Духом” Марія-Анна Кедик отримала нову двокімнатну квартиру від Міська Асоціація учасників АТО.

Знайомтесь – Марія-Анна Кедик
На Благодійному концерті “Сильні Духом” вона отримали нову двокімнатну квартиру від Міська Асоціація учасників АТО.

Молода, красива дівчина в якої сталося горе. Минулого року зустрічалась з хлопцем, вийшла в нього на балкон і в результаті нещасного випадку випала з нього. Як наслідок отримала важку травму хребта і тепер не ходить, хлопець її одразу залишив, було важко, але вона витримала.
Сама живе з мамою в гуртожитку кімнаті 23 м2, на пів сирота, має 1-групу інвалідності, потребує постійної сторонньої допомоги і побутового обслуговування, пересувається на інвалідному візку.

Ми обирали з поміж сотні важких історій, зупинились на п’яти і методом жеребкування обрали її.. сильну, сміливу, сповнену бажанню жити, рухатись вперед незважаючи ні на що. Вона це заслуговує..!

Ми прагнемо змін, ми самі їх втілюємо в життя, не чекаючи допомоги чи подачки від влади. Ми разом з Вами змінюємо долі людей..! Як учасників бойових дій так і простих людей, які віддавали останні заощадження на допомогу воїнам на Схід. Війна триває і нам як ніколи потрібна єдність, як на Фронті так і в надійному тилу!

Творіть добро, життя коротке, і нам з Вами необхідно зробити, ще дуже багато!)
З Богом і вашою підтримкою робимо світ добрішим..!

22 Тра 2018, 23:30