На святкуванні дня Крихівців сім’ї чотирьох бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир!

З Богом розпочинаємо цьогорічні вручення для наших Захисників!
Сьогодні на святкуванні дня Крихівців сім’ї чотирьох бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир!

Знайомтесь:
Власником очікуваної, однокімнатної квартири став Жилюк Богдан Романович, який з березня 2014 року пішов на Схід, боронити нашу державу, де і отримав поранення. До сьогодні він проживав із братом у батьків.

Ще одним щасливим власником квартири став – Вівчарик Михайло Романович. З 2015р. по сьогодні воює за нашу батьківщину. Каже, що буде там до перемоги!

Наступним свою омріяну квартиру отримав – Хімуха Володимир Іванович, який з 2014р. став на захист Вітчизни. До сьогодні проживав у квартирі матері.

В рамках проекту Соціум, власником пільгового житла став батько чарівної донечки – Деренько Тарас Іванович. Свій бойовий шлях розпочинав з визволення Слов’янська та Дзержинська з квітня гарячого 2014 року.
Тепер ці сім’ї мають власний куточок!)

Це люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, своєю жертовністю, ті сім’ї воїнів АТО, які потребують власного житла.!
Протягом цього року це перше по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і дванадцяте протягом двох з половиною років діяльності проекту.

Загалом це 152 подаровані квартири!
Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
А сьогодні особлива подяка Крихівецькому колективу!
Ще до кінця вересня ми продовжимо дивувати і дарувати ще більше квартир! Так до кінця року запланували понад 70 вручень!)

Ми продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом і Вашою підтримкою рухаємось вперед..!

16 Вер 2019, 23:37