Під час чемпіонату зі змішаних єдиноборств сім’ї семи бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир!

Знайомтесь:
Власником очікуваної двокімнатної квартири став Янчук Сергій – батальйон «Азов», з серпня 2014 по серпень 2015 року – Маріуполь, Широкино. Батько двох дітей. Власного житла немає.
Наступним однокімнатну квартиру отримав Маречко Назарій – боєць 17 та 10 бригад. В зоні АТО майже два роки. Попасна, Авдіївка. Одружений. Проживають з дружиною в квартирі батьків, загалом їх семеро на житловій площі 41 м2.

Ще одним щасливим власником омріяної квартири став Козьменчук Василь – боєць 80 бригади, в зоні АТО перебував з квітня 2015 по квітень 2016 років, одружений, проживає з дружиною на орендованій квартирі.
Наступним власником однокімнатної квартири за проектом Соціум став Гринів Микола Миколайович – разом з сім’єю проживає в квартирі батьків. Також в квартирі проживає і брат бійця, мама інвалід 2- групи та батько. Брав участь в АТО серпень 2015 року по червень 2016 року.
Також тепер власником житла є Ходак Ярослав Володимирович – одружений, батько 2-х донечок. Разом з сім’єю проживає в квартирі батьків, де окрім сім’ї бійця проживають також і батьки, та сестра з сім’єю. Брав участь в АТО 2016-2018 року Авдіївка промзона, Слов’янськ, Краматорськ, Ясинувата.

Наступним однокімнатну квартиру отримав Соболевський Роман Володимирович – разом з дружиною, сином та матір’ю проживає у квартирі мами, оскільки власного житла не має. Перебував в зоні АТО травень-червень 2015 року та липень- вересень 2017 року околиці Донецької області.
І насам кінець свою площу тепер має Боринець Євген Іванович – боєць, який проживає в квартирі батьків, разом з іншими родичами, а саме батьками, братом, сестрою та її сім’єю. Воював в зоні АТО м.Друшківка 6 місяців, Семегір’я – 2 місяці, Артемівськ, Промзона , Констянтинівка, Краматорськ.

Тепер ці сім’ї мають власне житло!)
Протягом цього року це четверте по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і пятнадцяте протягом трьох років діяльності проекту.

Загалом це 198 квартир!
Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами і всім хто вірить у нас!)
Ще до кінця року ми продовжимо дивувати і дарувати ще більше квартир нашим Захисникам!
Ми з командою продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом і Вашою підтримкою рухаємось вперед!

03 Лис 2019, 17:35