ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКАМ АТО, ДОБРОВОЛЬЦЯМ

Вчора 10.04 за участі членів правління Міської асоціації учасників АТО, першого заступника міського голови та представників перевізників міста відбулась робоча зустріч, щодо пільгового проїзду учасників бойових дій, учасників АТО та добровольців. На даній нараді було прийнято ряд рішень :
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету, в частині котра стосується учасників бойових дій, учасників АТО( за наявності довідки про безпосередню участь), добровольців, щодо пільгового проїзду, не обмежуючи в часі та в кількості пільгових місць.
2. Учасники бойових дій, учасники АТО( за наявності довідки про безпосередню участь), добровольці ( які мають відповідні посвідчення обласної ради) мають право безкоштовного проїзду в будь-якому громадському транспорті м.Івано-Франківська ( крім таксі)не залежно від часу та кількості пільгових місць.

НАДАЄТЬСЯ :
1. ПРИ ПРЕД’ЯВЛЕННІ В РОЗГОРНУТОМУ ВИГЛЯДІ ОРИГІНАЛА ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ, АБО ЙОГО НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНОЇ КОПІЇ.
2. ПРИ ПРЕД’ЯВЛЕННІ ОРИГІНАЛА ДОВІДКИ ПРО БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ.
3. ПРИ ПРЕД’ЯВЛЕННІ В РОЗГОРНУТОМУ ВИГЛЯДІ ОРИГІНАЛА ПОСВІДЧЕННЯ БІЙЦЯ-ДОБРОВОЛЬЦЯ АТО, АБО ЙОГО НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНОЇ КОПІЇ, ВИДАНОГО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ РАДОЮ.
БЕЗ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ ВИЩЕНАВЕДЕНИХ ДОКУМЕНТІВ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД НЕ НАДАЄТЬСЯ.

11 Кві 2018, 21:31