“Рубіж” – охоронна фірма учасників бойових дій.

Проект – Охоронна фірма учасників бойових дій “Рубіж”.

Створена на початку 2018 року.
На фірмі працюють виключно учасники бойових дій.
За час роботи Рубіж забезпечував безпеку і порядок міжнародного фестивалю PORTO FRANKO, ряд місцевих концертів в тому числі на День Незалежності гурту Плач Яремії. На сьогодні є домовленість із міською радою, щодо охорони, відеоспостереження та патрулювання – дитячих садочків, шкіл та університетів.

Щомісячно фірма розширяється на Івано-Франківську область. В пріорітеті стратегічні обєкти, великі підприємства, медичні заклади та заклади Культури.

На Всеукраїнському ветеранському форумі “Проекти та ініціативи” бійці також забезпечували безпеку, за що їм щиро дякуємо!)

Охоронна фірма – учасників бойових дій “Рубіж” забезпечувала публічний порядок і безпеку громадян під час святкування 27 річниці Дня Незалежності на концерті гурту “Плач Єремії”.

Дякуємо організаторам за кредит довіри, громадянам за порядність і законопослушність, а бійцям за професійність та відданість.

З Богом і вашою підтримкою..!

Контакти:
м.Івано-Франківськ, вул.Сеченова 129А, корп.38/40
тел. 066 909 000 3
Міська Асоціація учасників АТО

______________________________________________
Засновник проекту голова правління ГС Міська Асоціація учасників АТО– Vasul Andriyv (Василь Андріїв) Керівник – Маланюк Руслан Романович.

15 Вер 2018, 18:50