“Сильні Духом” – підтримка поранених учасників АТО

У Франківському драмтеатрі відбувся благодійний концерт на підтримку поранених учасників АТО “Сильні духом”. Перед публікою виступив Василь Михайлович та гурт “Будьмо”, які у липні відправлялись на лінію фронту і піднімали бойовий дух військових.

Мета заходу – привернення уваги суспільства до поранених бійців, які потребують фізичного відновлення, щоденної підтримки та довготривалої реабілітації. А також наголосити на важливості психологічної реабілітації та відновлення учасників АТО.

Учасники концерту – виконавці Василь Михайлович, Вікторія Ватащук та гурт “Будьмо”, які були і в зоні проведення АТО для підтримки бойового духу військовослужбовців.

У рамках концентру Міська асоціація учасників АТО презентує успішні проекти, які діють за принципом  побратими для побратима – чого вдалося досягнути за останній рік  навіть без підтримки держави, як віднайшли успішні шляхи вирішенні важких проблем – житла, землі і соціального захисту.

Також під час концертної програми  було вручено десяток квартир бійцям з числа інвалідів третьої групи, багатодітних та малозабезпечених родин за проектом «Житло воїнам АТО» від Міської Асоціації учасників АТО.

Окрім того гості заходу змогли побачити виставки Пікассо, бійця АТО з Калуша, посмакувати кави від “Бандерівського схрону” та тістечка від дружин учасників АТО.

15 Вер 2018, 18:51