Житло воїнам АТО

Проект – “Житло” для учасників АТО

СПІЛКА ДОБРОВОЛЬЦІВ АТО ПРИКАРПАТТЯ розробила проект, щодо забезпечення бійців АТО житловою площею, який не несе затрат із міського чи державного бюджету. В 2016 році організації учасників АТО об’єднавшись в Міська Асоціація учасників АТО втілили в життя дану програму. Погодивши всі юридичні та бюрократичні процедури із міською владою і мером Руслан Марцінків , після тривалих дискусій та обговорень ми вже скоро запускаємо цей процес. Згідно першої, погодженої програми учасники АТО отримають 25-30 квартир, з них 8-10 в поточному році. Ще порядка 20 квартир протягом двох наступних років.

Черга визначена нами формується із наступних критеріїв:
1. Інваліди АТО – 3 групи
2. Багатодітні
3. Малозабезпечені
4. Інші учасники АТО

20.06.16р. ми з інвалідами та малозабезпечиними бійцями провели збори по суті цього проекту і спільно з ними і їх сім’ями складаємо першочерговість отримання квартир.
Враховуючи кількість воїнів АТО та обмежену можливість проекту по забезпеченню квартирних площ ми розбиваємо програму на три етапи..

Щодо проекту і в чому полягає його суть:

1. Міська влада надає земельний участок в м. Івано-Франківськ, згідно запитів та резерву “Міської Асоціації учасників АТО”. ( таких зарезервованих нами ділянок є п’ять)
2. Інвесторам- забудівникам на даній ділянці пропонується будівництво багатоповерхового житлового будинку.
3. Визначається інвестор, який запропонує найкращі умови, щодо забезпечення житлом бійців АТО. ( враховується к-сть квартир та терміни здачі в тому числі можливість отримання квартир у вже збудованих будинках)
4. Визначається черга із учасників АТО згідно потреби та соціального становища.
Публічно висвітлюється інформація з фаміліями цих сімей, щоб процес максимально був прозорий.

Після цього підписуємо договори і контролюємо всі процеси та етапи погодження з архітектурою, прийняття рішень на сесії та етапи своєчасного будівництва інвестором багатоквартирного житлового будинку..

 

Міська Асоціація учасників АТО

Хронологія подій

17 Лис 2017, 15:40