Реабілітаційний центр для відновлення учасників АТО, соціальне-безкоштовне житло для бійців з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених, сімей із діточками ДЦП.

Ось такий реабілітаційний центр ми запроектувати для відновлення учасників АТО, соціальне-безкоштовне житло для бійців з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених, сімей із діточками ДЦП. Громадський простір – сквер протяжністю понад 200 метрів для жителів мікрорайону. Благоустрій прилеглої території, дитячий майданчик для місцевих жителів, норми та ДБН дотримані, всі необхідні процедури пройдені.. Начебто все добре..

Але тут раптово на земельний участок, який нам виділили, (який років з 20 нікому до цього часу не був потрібний) заявилися “протестанти”. Які виступили проти зведення житла для АТОвців. Чому проти? Тому, що саме там хочуть “громадський простір” для людей. Там де за генпланом міста мало бути дорога в чотири смуги. Власне завдяки нашій зміні через сесію міськради заплановано благо устрій для всіх, а не окремого будинку. (На фото #4)

Ініціатором бурхливого обурення людей виступив такий собі Мар’ян. І ми направду не могли зрозуміти в чому тут проблема. До поки не вияснилось, що Мар’ян суміжник прилеглої території і хоче нам її продати, зрозуміло як найдорожче. Чим більший скандал – тим більше шансів наживитись на цьому. Як він її отримав, ми ще вивчаємо. Бо до сих пір жодного законного документа в нього немає..
І тепер, ми прикладемо максимум зусиль, щоб цю ділянку повернути громаді міста.
Цей чоловік однопартієць депутата Мерінова, який власне і організував з ним спротив місцевої громади ввівши людей в оману. Вже і підписи проти будівництва зібрали. Але очевидно, Мерінов і його однопартієць забули сказати громаді, що за старим проектом там мала бути широка траса (на фото №8) і навряд чи діти місцевих жителів мали б змогу гратися на дорозі коли попри них їдуть автомобілі) Що там проходять мережі, що поряд буде зроблений Сквер для всього мікрорайону завдяки АТОвцям.
Що наш проект соціальний і завдяки ньому за 1,5 роки – 87 сімей учасників АТО і сім’ї із діточками ДЦП отримали одно та двокімнатні квартири.

Я не апелюю до цих людей, тут все і так зрозуміло зважаючи як Мерінов “боровся” проти звичайного комерційного будівництва в зеленій зоні “Рінь” в Угорниках, де з “однодумцями” ламали паркани на будівництві і з часом так само раптово все припинили. Як результат, забудівник не сплатив жодної копійки в місцевий бюджет, звів вже 12 поверхів, а Віталік виїхав на новому позашляховику Лексус, який заніс в декларацію, як виручка з власного весілля))

Простий чоловік навряд чи взагалі окупить своє весілля, а депутатам як завжди везе більше чим простим смертним) Як Ляшко, часто виграє лотереї так і тут. Що народні депутати, що місцеві) Тільки зайшли в раду і зразу везіння) Напевне тому що вони “особливо освячені” в тих радах!

На сесії 2 травня було прийнято понад 10 детальних планів територій і саме до єдиного нашого-соціального в депутата є питання? Прикриватися громадою, маніпулювати людьми, закидати що якоби не було громадських слухань, знаючи що це не правда (фото #7), стверджувати про абсурдність за для вигоди свого члена партії..? Питань ще до цих осіб чимало..

Але мене дивує зовсім інше. Ті дівчата, жінки із якими ми на їхнє запрошення проводили обговорення. Чому вони так себе повели.. чому називали наших АТОвців сепаратистами, чому “відправляли” їх знову на війну? Чому вони виступили протів тих, хто своє життя і здоров’я заради них віддавав..?

Що саме нам необхідно зробити, щоб окремі персони не стикали учасників бойових дій із громадою заради власних інтересів? Невже власна вигода може бути вищою суспільних, соціальних інтересів? Скільки ми будемо боротися із своїми в тилу?

Замість звичної допомоги, слова підтримки ми отримуємо ніж в спину від тих, хто на екрані телевізорів у вишиванці клянеться любов’ю до України та її громадян..

Скільки ще ці люди будуть використовувати і прикриватися громадою за для досягнення своїх меркантильних цілей?

Ми працюємо дальше для своїх побратимів, для сімей які потребують нашої допомоги та підтримки. Ми рухаємось вперед! Не зважаючи на політичних дилетантів і тих, хто хоче поживитися на всьому, що має потенційну, неправомірну вигоду.

Я не знаю, як тепер ці “люди” мають дивитися в очі учасникам бойових дій, які надіються на власне, заслужене житло завдяки нашим проектам..? Від держави їм очікувати нічого. “Люди”, які всіма силами чинять спротив соціальним програмам учасників АТО, натомість закривають очі на очевидні махінації своїх однопартійців.

Опубліковано Vasul Andriyv Четвер, 21 червня 2018 р.

Скажу одне.
Вам з цим жити..
І Бог вам суддя..!

Міська Асоціація учасників АТО

22 Чер 2018, 19:07