Реорганізація в черговості видачі житла!

Важливо..!
Ми робимо реорганізацію в основу черговості видачі житла та формуванні нової квартирної черги за проектом “Житло воїнам АТО”.

В неділю 27.05.18р. провели загальні збори із числа бійців 2,3-4,5 черги, потенційної 6,7 та учасників проекту “Соціум”. Прийняли спільне рішення про зміни в підході, щодо вручення площ та відбору на черговість. Наші принципи незмінні- інваліди -3 групи, багатодітні, малозабезпечені і ті учасники АТО, які не мають належних побутових умов проживання (гуртожиток, малосімейки і.т.д.) Але, від сьогодні кожен учасник бойових дій забов’язаний особисто приймати активну участь у всіх процесах, щодо реалізації проекту і вести всю необхідну діяльність, щодо його завершення.

Робота, дії та підтримка кожного бійця аналізується щоквартально. Назначені старші та їх заступники, які будуть координувати роботу своїх груп по напрямках. Ми об’єднуємо наших побратимів у спільну працю за для досягнення кінцевої мети-забезпечення житлом усіх хто цього потребує! Вирішення всіх проблемних питань та викликів, які стоять перед нами!

В цей час, ми повинні продемонструвати свою єдність в ділі та спільну роботу на благо кожного учасника АТО. Ми прийняли рішення – рухатись вперед разом! Разом ми зможемо більше..!
Як кажуть, працюєш-пожинаєш плоди!
В єдності сила..!

Міська Асоціація учасників АТО

29 Тра 2018, 08:53