Щодо шабашу на сесії міської ради 21.06.2018р.

Щодо сьогоднішнбого шабашу на сесії міської ради з числа 20 невідомих осіб..

Це була ГО, яка створена скандальними “активістами” Гудзінським і Чорненьким колишніми відставними мєнтами, які сьогодні влаштували на сесії скандал, вибігали на трибуну та здійснили спробу заблокувати її. Міліцейські вимагали видати їм ділянку під будівництво багатоповерхівки на вул. Коновальця, де мешканці виступили проти і просять там зробити Сквер чи громадський простір для людей. Керівник цеї ГОшки ” Воїн” – Всеволод Андрусів діючий працівник поліції, який періодично охороняв блок пости в Маріуполі, заявив, що він за нас кров проливав і ховав побратимів поки ми тут в тилу, жили спокійним життям..)

Я не буду це коментувати, але ще більше вразило, що ці персонажі обзвонювали реальних бійців з районів і просили підтримати питання учасників АТО на сесії у Франківську. Виникає закономірне питання, яке саме питання учасників АТО?! І яке відношення хлопці з Калуша, Снятина, Коломиї, Тлумача мають до землі в м. Івано-Франківську? Там на місцях вирішені всі питання? Чи хоть один квадратний метр житла отримали воїни з району за “бурхливу, активну” діяльність цієї ГО?
Скажу ствердно – НІ!
Хлопців ввели в оману. Вони не до кінця розуміли, що відбувається. Більшість з них із батальону Івано-Франківськ..які рано чи пізно все усвідомлять.. І тоді цим ляльководам прийдеться відповісти перед кожним учасником АТО.

І питання до керівника Поліції в області – ви підтримуєте те ганебне дійство, яке сьогодні мало місце в сесійному залі? Де ваші працівники, відставні та діючі здійснили спробу зриву сесії міськради? Де тиснули на депутатів і перешкоджали органу місцевого самоврядування проводити чергове демократичне скликання?

Досить підло і низько використовувати учасників бойових дій в оборудках Гудзінського і Чорненького, ймовірно Всеволоду варто добре подумати, у що він вплутав дійсно порядних бійців.. Зовсім скоро все стане на свої місця і хлопці все зрозуміють..

Тут детально:
https://kurs.if.ua/…/dva_desyatky_nevidomyh_molodykiv_vymag…

21 Чер 2018, 18:59