Сім’ї дев’ятнадцяти бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир

Сьогодні сім’ї дев’ятнадцяти бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир – чотирнадцять двокімнатних та п’ять однокімнатних. Ще одну двокімнатну квартиру ми подарували сім’ї із двома діточками з ДЦП.

Знайомтесь:

Власником очікуваної двокімнатної квартири став Чергизов Саїд – Ахмед – на Сході України перебував в 2014 році в складі батальйону «Івано-Франківськ» , а згодом в складі добровольчих формувань: бойовий шлях Словянськ, Артемівськ, Сартана, Курахово, Водяне, Широкіно. На утриманні п’ятеро дітей та батько – інвалід 1 групи. Проживає на квартирі родичів.

Наступним квартиру отримав Дикун Максим – в липні 2014 року у складі спецпідрозділу «Сокіл» відряджений в зону АТО, де воював до серпня 2015 року. Брав участь в звільненні та зачистці міст на території Донецької та Луганської обл.. Разом з дружиною, молодшою сестрою та батьками проживають в однокімнатній квартирі загальною площею 24 кв м.

Ще одним щасливим власником квартири став Коліжак Василь – в 2015році захищав незалежність України в районі околиць м. Маріуполь, батько двох дітей, старша дитина з інвалідністю 1 групи. Проживають із сім’єю у відомчому гуртожитку, площа 24 кв.м. отримує двохкімнатну квартиру.

Наступним свою омріяну квартиру отримав – Мельничук Анатолій – боєць 128 ОГПБ, 15 батальйон. В зоні АТО з травня 2014 року по червень2015 : Амвросіївка, Дебальцеве. Одружений, разом із дружиною та маленькою донечкою проживають на орендованій квартирі.

Далі свою двокімнатну квартиру отримав Гусєв Володимир – вже шостий рік цей чоловік прикладає зусилля для нашої перемоги, в 2014 році добровольчий батальйон «Крук» , а згодом окремий загін спеціального призначення НГУ. Ще в 2014-році Попасна, Кримське, Авдіївка, Ст-Луганська, Новоайдар. Батько трьох дітей, який до сьогодні проживає на орендованих квартирах.

Наступним квартиру отримав Марчук Олександр – боєць розвідувальної роти 80 бригади, квітень 2015 року квітень 2016 року. Батько двох дітей, проживає у дружини, де їх в невеликому будинку проживає семеро членів сімї.

Однокімнатку квартиру також отримав Черняєв Сергій – активний учасник Міської Асоціації учасників АТО. Власного житла не має, тому вимушений винаймати кімнату . З 2014 року брав участь в АТО у складі роти особливого призначення «Івано-Франківськ», 14 ротацій в зону АТО протягом 2014-2018 років. Старобешеве, Волноваха, Маріуполь, Мар’янка.

Наступним власником двокімнатної квартири став Дільний Ігор – боєць батальйону «Івано-Франківськ», ротації в період жовтень 2014-листопад 2015. За цей період виникли проблеми із здоров’ям і він був змушений покинути службу. Проте активно допомагає зараз своїм побратимам відновити здоров’я, створив центр, осередок для родин учасників бойових дій. Батько двох дітей, інвалід армії 2 групи. Проживає на території «любимої» тещі)

І насам кінець свою площу тепер має Тимчук Іван – інвалід 3 групи, з 2014 року по 2017 рік брав участь в бойових діях в складі 26 та 53 бригад, комісований по стану здоров’я. Розлучений, проживає в старенькому будиночку матері.

В рамках проекту Соціум, власником пільгового житла стали ще десять учасників АТО, про них ми розкажемо в наступному дописі!

Тепер ці сім’ї мають власний куточок!)

Це люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, своєю жертовністю, ті сім’ї воїнів АТО, які потребують власного житла.!

Протягом цього року це друге по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і тринадцяте протягом двох з половиною років діяльності проекту.

Загалом це 172 подаровані квартири!

Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.Ще до кінця року ми продовжимо дивувати і дарувати ще більше квартир! Так на протязі трьо місяців ми запланували, ше понад 50 вручень!)

Ми продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.

З Богом і Вашою підтримкою рухаємось вперед..!

27 Вер 2019, 23:43