Сьогодні обговорювали з громадою проект будівництва житла для учасників АТО в районі вул.Кисілевської.

Сьогодні обговорювали з громадою проект будівництва житла для учасників АТО в районі вул.Кисілевської.

В залі зібралось близько 70 чоловік. Ми показали проект зміни де врахували попередні побажання місцевих мешканців, зокрема зменшили поверховість, зробили загальну відпочинкову зону та забрали одну примикаючу секцію, за нашою ініціативою запроектували для всього мікрорайону сквер протяжністю понад 120 метрів, реабілітаційний Центр для учасників АТО, передбачили десятки площ для інвалідів, багатодітних та ще з два десятка квартир за проектом “Соціум” – пільгова ціна, вдвічі нижча собівартості. Ми за пів року пройшли всі необхідні процедури погодили із усіма департаментами та відділами згідно норм до чинного законодавства та ДБНів, кілька сесій та відповідних комісій. Але нажаль сьогодні ми почули від окремих людей, що вони тепер взагалі не хочуть бачити там будинку для АТОвців без аргументів чи законних підстав.. Чому ні..? Тому, що ні!

Ряд людей нерозумів своїх сусідів, чому вони виступають протів учасників бойових дій, інші посилали нас до Порошенка та мера, адже виявляється ми за них воювали на Сході України..
Знаємо, що ситуація із самого початку була накручена двома зацікавленими людьми однієї із політ сил, дальше все як по накату.. На такі провокації ми вестися не будемо! У нас тверда і принципова позиція- все має бути згідно букви закону, справедливо і відкрито! У дискусії без аргументів, а за чиєюсь примхою ми не входимо!)
Ляльководам бажаємо міцного здоров’я, зацікавленим мирного неба, а виконавцям сімейного щастя та достатку!))

І щиро громаді – із розумінням ставитись до проблем наших Захисників, підтримувати та допомагати, адже з Вами ми одне ціле, один єдиний український народ! Із всіма перевагами та недоліками.
З повагою

Опубліковано Vasul Andriyv П'ятниця, 20 липня 2018 р.

Міська Асоціація учасників АТО

20 Лип 2018, 22:20