Сьогодні перед день Нового Року сім’ї вісімнадцяти бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир

Сьогодні перед день Нового Року сім’ї вісімнадцяти бійців у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир – п’ятнадцять однокімнатних та три двокімнатних.

Знайомтесь:
Власником очікуваної двокімнатної квартири став Вітрак Тарас – боєць 54 бригади. На війні загалом 4 роки. Батько двох дітей, разом з ними та дружиною проживає в однокімнатній квартирі, загальною площею 31 м2.
Наступним власником квартири став Маланюк Віталій – боєць 80 бригади: Денешникове, Сєверо-Донецьк, неодружений, проживає з батьками та бабусею.
Ще одним щасливим власником квартири став Трач Андрій Володимирович – боєць, який брав участь в АТО з 2015- 2016 -2017 роках, у таких населених пунктах як Костянтинівка, Станиця-Луганська. Разом з дружиною, донькою, батьками та братом – проживає в гуртожитку загальною площею 39 м2.
Наступним свою омріяну квартиру отримав – Крисюк Андрій, воював в складі батальйону «Айдар», заступник командира спочатку ДРГ, а пізніше танкової роти. З вересня 2015 по липень 2016 брав участь у бойових діях: Новгородське, Угледар. Розлучений, проживає з колишньою дружиною, має сина.
Далі свою однокімнатну квартиру отримав Зелінський Олег – разом з сім’єю, двома братами та мамою проживає в квартирі батьків, оскільки власного житла немає . Брав участь в АТО 2015- 2016 роки м.Новогродське і м.Попасна.
Наступним двокімнатну квартиру отримав Лукинів Ігор – активний учасник Революції Гідності, з початку війни волонтер народної самооборони протягом 2014-2016 року здійснив близько 50 поїздок в зону бойових дій. В складі тактичної групи «Сапсан» брав безпосередню участь в бойових діях з лютого 2017 року по квітень 2018 року: Авдіївка, Мар’їнка, Промка, Зайцеве, Ленінське. Проживає на території тещі, площа 62 м2, спільно з дитиною та двома доньками, одна з яких інвалід дитинства з ДЦП.
Однокімнатку квартиру також отримав Козенко Богдан – разом з сім’єю проживає в однокімнатній квартирі тещі. Брав участь в АТО в 2014 році зведений загін від підрозділу «Грифон» околиці м.Маріуполь та м.Волноваха.
Наступним власником однокімнатної квартири став Шепетюк Роман – проживає на орендованій квартирі, бієць 131-го окремого розвідувального батальйону. Брав участь в АТО з вересня 2014 року до вересня 2015 року, приймав участь в боях за звільнення Широкіно, а також приймав участь в боях у м. Мар’їнка, Авдіївка.
Також власну домівку тепер має Рак Віталій- із 2012 року перебуває на військовій службі, січень-травень 2015 року виконував задачі по забезпеченню державної безпеки в зоні АТО. Проживає з дружиною та дочкою в орендованій квартирі.
Наступним власником житла став Лисий Ярослав – боєць 80 Бригади. На війні з 2015 року. Бойовий шлях проходив у Луганській та Донецькій області.

І на сам кінець у рамках проекту Соціум, власником пільгового житла стали ще вісім учасників АТО, про них ми розкажемо в наступному пості!

Тепер ці сім’ї мають власне житло!)
Протягом цього року це пяте по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і шістнадцяте протягом трьох років діяльності проекту.

Загалом це 216 подарованих квартир!
Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
Вже у новому 2020 році ми продовжимо дивувати і дарувати ще більше квартир!
Продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом і Вашою підтримкою!

27 Гру 2019, 22:06