Сьогодні під час Благодійного концерту “Сильні Духом” сім’ї сімнадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” отримали ключі від нових одно та двох кімнатних квартир.

Сім’я із дитинкою ДЦП Марії Лущак отримала – двохкімнатну квартиру, оскільки міська Асоціація учасників АТО включила у свою програму в питанні забезпечення житлом цю пільгову категорію та прекрасна дівчинка з інвалідністю 1-групи Марія-Анна Кедик, мрія якої сьогодні збулася!

Сім однокімнатних та дванадцять двохкімнатних..

Це ті люди, які заслужили своєю працею, своєю відданістю Батьківщині, ті сім’ї воїнів АТО, які насправді потребують власного житла..

Знайомтесь:
Власниками однокімнатних квартир стали:
Дерех Віталій Мирославович – боєць 24 бригади, батальйон « Айдар», з травня 2014 року по липень 2015 року Старобільськ, Щастя, Металіст, Георгіївка, Лутугіно, був на 31 та 32 блокпостах. Неодружений, проживає на орендованій квартирі.

Соловей Андрій Михайлович – десантник, боєць 80 ОДШБ, брав участь в бойових діях квітень – серпень 2014 року в Словянську та Луганському аеропорту. Проживає на орендованій квартирі. Одружений, дітей не має.

Боєв Антон Олександрович – почав свій шлях боротьби ще з Революції Гідності. Коли почались заворушення в Криму поїхав до Дніпропетровська, де формувався батальйон “Дніпро-2”. Спочатку попав у ще мирне місто Атремівськ, були виїзди в складі штурмових бригад у Лисичанськ, Попасну. Справжнім випробуванням став Іловайськ та чотири місяці полону. Боєць проживає на орендованій квартирі разом з братом, мамою та батьком, який є інвалідом 1 групи, є активним громадським діячем.

Харкавий Юрій Васильович – боєць 128 бригади, за рік часу в зоні бойових дій з серпня 2014 року – вересень 2015 року був В Попасній, Біловоць, Дебальцеве. Не одружений, проживає разом із своїми братами та сестри, загалом 10 чоловік на житловій площі 61м2.

Кіндрат Віктор Ярославович – квітень-липень 2015 року Широкине Донецької обл, не одружений, винаймає житло.
Словинський Роман Миколайович – ОВК, з зоні АТО з 2015 р. «Луганськ», Золоте, Попасна, Врубівка, Троїцьке , Солідар. Одружений, дітей немає, тимчасово проживає на службовій квартирі.

Зінько Володимир Ігорович – боєць 128 бригади, в зоні АТО 2014-2015 рік, воював за Дебальцеве, Рідкокуб, Логвінове, Кутельнікове. Неодружений, проживає з мамою, братом та його сімєю, загалом 6 чоловік в квартирі площею 40 м2.

Двокімнатні квартири отримали:
Демиденков Андрій Іванович – в 2014 році записується в батальйон «Крук» , в складі якого був в Попасній, Кримському, Артеміівськ. На полігоні внаслідок нещасного випадку отримує травму. В 2016 році, після демобілізації з батальйону Національної Гвардії укладає ще піврічний контракт із 14 бригадою ЗСУ. На даний час є керівником Центру допомоги учасникам АТО. Батько двох малолітніх дітей ( один з них усиновлений) проживає разом з дружиною та її сином у батьків дружини в квартирі площею 40 м2.

Микитин Микола Дмитрович – десантник, 95 ОАМДБ, травень-липень 2015 рік Авдіївка, отримав вогнепальні поранення стегна та живота. Проживає з дружиною, двома дітьми та батьками у квартирі старенької багатоповерхівки. Власного житла не має.

Прокоп Олександр Володимирович – 40 окрема артилерійська бригада, призваний в січні 2015 року і по даний час воює з окупантом, був практично на всій лінії розмежування. Проживає з дружиною та трьома дітьми в однокімнатній квартирі із житловою площею 17 м2.

Калитка Назар Васильович – Мукачівський прикордонний загін, снайпер, 8 місяців в зоні АТО. Батько двох дітей, орендує квартиру, власного житла не має.

Сметана Роман Ярославович – інвалід-3 групи, боєць 5 батальйону Прикарпаття, 1,5 місяці в зоні АТО м. Амбросіївка Донецької області, в липні 2014 отримав вогнепальне сліпе осколкове поранення стегна під час мінометного обстрілу. Батько двох дітей, проживає на території тещі.

Боднарчук Андрій Орестович – добровольчий батальйон Київ-1 та Київ-2, далі спецпідрозділ Гарпун. На війні 2014-2017 роки. Констянтинівка, Дебальцево, Чернухіно, Авдіївка, Марїнка. Одружений, двоє дітей, власного житла не має.

Корінчук Ярослав Володимирович – призваний під час третьої хвилі мобілізації у вересні 2014 року, боєць 128 бригади, воював в Попасній, Золоте -3, Станиця Луганська, брав участь в боях за Дебальцеве. Після повернення з фронту потрохи відновлює власну справу, батько чотирьох дітей, у наймолодшого сина проблеми із здоров’ям та відставання у розвитку. На даний час проживає із сімєю в орендованій квартирі.

Ватаманюк Юрій Мирославович – з 2014 року року більше 10 ротацій в зону АТО. Боєць спецпідрозділу особливого призначення. Разом з дружиною та двома дітьми проживають в кімнаті гуртожитку соціального призначення, площа 16 м2.

Боднар Роман Миколайович – тактична група «Сармат», потім штаб АТО, по дві ротації в 2014 та 2015 році: оріхово, Старобільськ, Довгеньке, Словянськ, Краматорськ, Трьохізбенка, Щастя. Двоє дітей. Проживають сімєю в службовій квартирі , житловою площею 28 м2.
Павлишин Андрій Васильович – Грудень 2014 року Лисичанськ, Сєверодонецьк, Старобільськ, Новий Айдар. Серпень-вересень 2016 року с Тепле, м. Щастя. Одружений, двоє дітей, живе у будинку своїх батьків.

Всі ці учасники АТО стали власниками свого нового, омріяного житла..!

Ми продовжуємо втілювати наші проекти забезпечення житлом наших побратимів.
Дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
Міська Асоціація учасників АТО

18 Тра 2018, 22:20