Сьогодні провели загальні збори ГС Міська Асоціація учасників АТО.

Сьогодні провели загальні збори ГС Міська Асоціація учасників АТО. Підвели підсумки 2018 року та прозвітували за нашу діяльність, досягнення та проблемні питання, які необхідно разом вирішувати.

Також підняв питання, щодо активності всіх учасників АТО у напрямках життєдіяльності спілки і мою готовність залишитись заступником при цій умові. І вразі згоди продовжити вести всі ключові проекти та напрацювання, які сформовані за останні роки. Всі одноголосно проголосували та підтримали таке рішення та свою готовність прикласти максимум зусиль для результативної роботи Асоціації! Отже, я в команді залишаюсь заступником. Дякую кожному бійцю за довіру і підтримку!
Впевнений у нас попереду чергові перемоги, нові проекти і успішні соціальні програми, адже разом можна зробити значно більше!
Асоціація направду велика, єдина і сильна братерська сім’я, яку вже нікому не зламати!

Також сформували з числа бійців три команди, які будуть вести та контролювати основні процеси співпраці із владними структурами та їх підрозділами. Окремо виділили питання соціального характеру, медичного напрямку, допомоги сім’ям загиблих, бійців з інвалідністю та нашої волонтерської діяльності по Східному фронту!
Нам як ніколи важливо самоорганізуватися і бути безпековим гарантом для міста та області в цей непростий час.

На сам кінець окреслили нашу стратегію на новий 2019 рік! Заявили про амбітні плани протягом наступного року закрити не менше 100 квартир і оголосили про затвердження нової 6-7 черги. Попереду нові виклики і ще більше важкої роботи і ми до неї готові!
Також побажали новому керівнику Асоціації Синяку Ігору мудрості, наполегливості та стійкості у прийнятті розумних, зважених рішень!

Дякуємо кожному учаснику бойових дій за кредит довіри, чітке спільне розуміння ветеранського руху і за основоположність нашої єдності!
Разом і до кінця! Слава Україні!

23 Гру 2018, 20:36