Сьогодні сім’ї дев’ятнадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від міської Асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир.

Сьогодні сім’ї дев’ятнадцяти бійців з Івано-Франківська у рамках проекту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від міської Асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир – вісім двокімнатних та одинадцять однокімнатних.

Знайомтесь:
Власником очікуваної двохкімнатної квартири стала жінка, мати, бієць тактичної групи “Сапсан” – Богович Надія з позивним “Руда”. Ще з початку 2014 року вона допомагала “стати на ноги” українським Захисникам. І вже 1,5 роки, як сама взяла до рук зброю і під командуванням “Сироти” стоїть на позиціях захисту Східного фронту. У неї прекрасна донечка, яка поборола страшну хворобу рак. Весь час вони жили у кімнатці-гуртожитку. Тепер вони мають змогу жити у власній, новій квартирі.

Наступним, щасливим власником двокімнатної квартири став – Багнюк Ярослав. Батько двох дітей, власного житла не має, разом з сім’єю проживає в орендованій кімнаті, гуртожитку. З 5 липня 2014 перебував у зоні АТО в Донецькій області (м.Амвросіївка).

Черговим власником двохкімнатної квартири став – Музиченко Олександр. Батько трьох дітей, власного житла не має, разом з сім’єю проживає в орендованій квартирі. Перебував в АТО з 12 липня по 11 жовтня 2016 року в Донецькій області.

Також омріяне житло, двохкімнатна квартира дісталась – Верановському Юрію. Батько трьох дітей , разом з сім’єю проживає в службовій квартирі. Перебував в зоні АТО з липня 2014 року м.Амвросіївка, Донецької обл., І з жовтня 2015 по квітень 2016 – Мар’їнка, та м.Красногорівка.

Однокімнатну квартиру вручили – Монюку Василю. Він проживає з мамою в маленькій квартирі вітчима, власного житла не має. З червня 2014 року по 28 лютого 2015 приймав участь у бойових діях в АТО Донецькій області.

Ще одну двохкімнатну квартиру подарували – Волинкову Валерію – одружений, має сина та дочку. З 2014 року перебував у зоні АТО Лисичанськ, Севередонецьк, Старобільськ, м.Айдар. Проживає із сімєю у службовій кімнаті 27м2.

І вперше за проектом ЖБК “Соціум” – нами було вручено ще 12 квартир бійцям, учасникам АТО. Детальніше про них в наступному дописі.

Протягом цього року це вже третє по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і дев’яте протягом неповних двох років діяльності проекту.

Загалом це 106 квартир – моя мета досягнута!

Щиро дякуємо всім хто підтримує нас, всім хто йде поруч з нами, всім хто вірить у нас.
Ми продовжуємо втілювати проекти забезпечення житлом наших побратимів.
З Богом рухаємось вперед..!

Міська Асоціація учасників АТО

28 Вер 2018, 20:51