У четвер на зборах засновників, Василь Андріїв офіційно склав повноваження голови правління ГС Міська Асоціація учасників АТО.

У четвер на зборах засновників, я офіційно склав повноваження голови правління ГС Міська Асоціація учасників АТО. Як і озвучував у жовтні, готовий залишитись заступником і вести всі ключові проекти засновані мною протягом 2016-2017 років. Дякую головам за довіру і підтримку у всі ці роки. Запропонував кандидатуру на голову Асоціації Івано-Франківська – Синяка Ігора Васильовича. Знаю про його високі моральні принципи та чіткі характерні якості. Впевнений він гідно продовжить все розпочате. Пропозицію підтримали члени правління. Отже, тепер вже офіційно – Ігор Синяк голова правління міської Асоціації учасників АТО!

Завтра на загальних зборах, якщо буде згода всіх учасників АТО разом, спільно працювати – то я залишусь заступником. І буду допомагати у продовженні реалізації всіх напрацювань. Також завтра ми прозвітуємо про роботу за 2018р. і окреслимо напрямки і стратегію діяльності у наступному 2019 році. Наша державницька, правова позиція незмінна.
Хочу, щиро подякувати кожному бійцю за довіру і підтримку!

І від імені засновників та членів правління бажаємо новому керівнику мудрості, наполегливості та стійкості у прийнятті непростих рішень! Твердо переконані, що у нас, ще все попереду!
Слава Україні!

22 Гру 2018, 20:39