У четвер відбулась зустріч голів спілок учасників АТО, керівників центру допомоги, голів РДА та директорів департаментів соц.політики, охорони здоров’я і служби у справах ветеранів.

На зустрічі обговорили питання, щодо соціального, медичного забезпечення ветеранів війни їх реабілітації та зміни в програмі по учасникам АТО і сімей загиблих на 2019 рік. Також піднімали питання санаторно-курортного лікування, соціальної та професійної адаптації, функціонування реабілітаційних центрів на території області, роботи медичних закладів, налагодження комунікації з органами влади та введення в школах патріотичного виховання.
Окрім того ми запропонували ряд пропозицій, які мають бути прийняті у програмі соц.захисту у другому кварталі поточного року, щодо підтримки сімей учасників війни та їх соціального захисту.

Хочемо висловити сподівання, що в новому році вдасться покращити роботу департаментів та відділів у справах ветеранів і реагування на потреби учасників АТО будуть вирішуватись швидко та якісно, згідно законів і відповідних положень.
Недопрацювання, які були минулого року будуть враховані та виправлені.

В будь якому разі такі зустрічі є вкрай необхідними для налагодження співпраці між ветеранськими організаціями та органами влади, щоб кожна із сторін розуміла реальність стану речей і могла ефективно реагувати на будь яку проблему.
Знаково, що практично у всіх питаннях і пропозиціях у нас є тверда підтримка голови ОДА і всіх профільних заступників.
Попереду багато роботи і планових зустрічей в такому форматі. Нам є над чим ще працювати. Дякуємо всіх хто підтримує і допомагає!

12 Січ 2019, 09:44