У п’ятницю вчетверте за проектом “Соціум” було вручено ще десять квартир бійцям, учасникам АТО з м.Івано-Франківськ.

Протягом цього року це вже друге по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і тринадцяте протягом двох з половиною років діяльності проекту “Житло воїнам АТО”.

Знайомтесь:
Поставчук Петро Володимирович – одружений, батько двох дітей, деякий час проживав у військовій частині с.Майдан, оскільки власного житла не має, на даний момент винаймає квартиру. Боєць , який ще у 1994 році по 1995 рік брав участь в одному з наймаштабніщих збройних конфліктів у Югославії н.п. Глінав складі сил ООН. Коли почалась війна на сході Укрїни, не зміг просто сидіти вдома , тому брав участь в АТО 2015-2016 роки – Попасна, також у 2016 році Мар’їнка – Красногорівка Донецької області.
Данилів Роман Степанович – разом з дружиною та двома дітьми проживає в службовій однокімнатній квартирі. Перебував в зоні антитерористичної операції , а саме околиці міста Маріуполь, та Краматорськ.

Ковалюк Михайло Миколайович – разом з дружиною та двома дітьми проживає в невеличкій кімнатці на базі роти поліції особливого призначення, оскільки власного житла не має. Бойовий офіцер, який одним з перших був відряджений в гарячі точки зони антитерористичної операції, людина не зламна духом , патріот і не просто на слові, адже в зону бойових дій їхав у вишиванці, та з рушницею в руках. Брав участь у боях місто Словянськ 2014 року, місто Маріуполь 2014-2015 роки.

Кучарик Володимир Петрович – разом з дружиною та двома дітьми винаймає житло ще з 2014 року , оскільки власного немає ні боєць ні дружина . Перебував в зоні проведення антитерористичної операції 2014 рік – місто Волноваха та Маріуполь, також був відряджений до міста Маріуполь 2017- 2018 року.
Лисюк Дмитро Сергійович –разом з дружиною та сином винаймає житло. Брав участь в боях в зоні проведення антитерористичної операції 2014-2015 року Дебальцево, 2015 року Станиця Луганська, 2016 року – Краматорськ, з липня 2017 року по квітень 2018 року – Попасна, та з жовтня 2018 року по сьогоднішній час – Кримське.

Лісевич Володимир Степанович – разом з дружиною двома синами та іншими родичами , проживає в двохкімнатній квартирі батьків дружини, загальною площею в 42 м2. Брав участь в боях на сході України в зоні проведення антитерористичної операції, а саме 2015-2016 роки Донецької та Луганської областей.
Малярчук Мирослав Миколайович –батько двох дітей, разом з сім’єю винаймає житло. Брав участь в АТО на сході України з квітня 2015 року по листопад 2015 року, в таких населених пунктах як : Золоте, Широкіно, Красногорівка, Піски та у визволенні Донецького Аеропорту.
Сухар Василь Ярославович – проживає в двохкімнатнійквартрі , яка є власністю батьків дружини, всього в квартирі проживає 3 сім’ї, а саме бієць з двома дітьми та дружиною, батьки дружини, та сестра дружини. Перебував в зоні проведення антитерористичної операції на сході України з 2014 по 2017 рік , Донецькка та Луганська область , зокрема такі населені пункти, як : Краматорськ, Волноваха, Дебальцево, Маріуполь, Кримське .
Романиця Володимир Ярославович – багатодітний батько. Перебував в зоні проведення антитерористичної операції на сході України у 2015 році, в таких населених пунктах , як: околиці міста Маріуполь та село Сартана.
Христін Василь Миколайович – проживає разом з сім’єю у складі чотирьох чоловік в квартирі загальною площою 41 м2. Перебував в зоні АТО на східній території України з 2014 по 2015 рік, Донецька та Луганська області : Слов’янськ, Краматорськ, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Щастя.

Проект ЖБК “Соціум” ми впроваджуємо самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО” безкоштовні квартири за визначеними критеріями.
2. Соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною – в чотири рази нижче ринкової вартості і вдвічі менше собівартості.
3. Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно повинен відкритися у 4 кварталі 2020 року.

Дякуємо всім за підтримку і допомогу!
З Богом, спільно рухаємось вперед!

30 Вер 2019, 15:03