Української стрілецької спільноти

Ну що ж, вирішили і ми долучитися до української стрілецької спільноти. Сказано – зроблено. А добре чи погано – час покаже.
Отже, наша маленька команда West Camp організувала в Івано-Франківську 9 грудня 2017 року закритий міні-турнір зі снайпінгу. Не афішували його проведення, бо головною метою на даному етапі були організаційні моменти – технічні, юридичні, бюрократичні, та й людський фактор ніхто не відміняв. В кінці кінців зібрались на полігоні Національної гвардії і попробували свої сили у високоточці.
Що з того вийшло – в коротенькому фотозвіті. А от найголовніше, звичайно ж, залишиться поза кадром. В першу чергу те, що серйозна робота тільки починається. Страшенно радує, що в цій роботі буде на кого спертись. Як в міській Асоціації учасників АТО (Василь Андріїв), так і в Івано-Франківській обласній Асоціації учасників та ветеранів АТО (Тарас Шпук) є багато хлопців з бойовим досвідом та знаннями. Серед силовиків теж немало фахівців, у яких є чому повчитись. Тому нам дуже хочеться, щоб і наші краяни не стояли осторонь цих процесів і залучались як до стрілецької підготовки, так і до участі в подібних заходах. А те, що їх буде багато – гарантуємо!
Висловлюємо величезну подяку командуванню Навчального центру за можливість проведення турніру, а керівництву області та силового блоку за порозуміння з даного питання. Адже війна на Сході України триває…
Хлопцям за участь – величезний RESPECT, всім причетним – просто RESPECT!

11 Гру 2017, 12:00