В п’ятницю у шосте за проектом “Соціум” було вручено ще вісім квартир учасникам АТО з м.Івано-Франківськ.

В п’ятницю у шосте за проектом “Соціум” було вручено ще вісім квартир учасникам АТО з м.Івано-Франківськ.

Це вже п’яте по черговості вручення житла від міської Асоціації і шістнадцяте протягом трьох років діяльності проекту.

Загалом це 216 квартир!

Знайомтесь:

Голіней Юрій Михайлович – батько чудового хлопчика, разом з дружиною та сином вимушений винаймати житло ще з 2014 року, оскільки власного немає. Брав участь в АТО 2014 – 2015 роки Донецьк.

Тинкалюк Василь Васильович – одружений, на сьогоднішній день подружжя чекає на поповнення в сім’ї, дружина вагітна. З 2015 року винаймають житло, оскільки власного немає . З 2014 по 2018 рік брав участь в АТО Луганська та Донецька області.

Федоришин Назарій Борисович – одружений, батько малолітнього сина. Перебував в зоні АТО 2014 – 2016 роки Донецька та Луганська області.

Радик Володимир Володимирович – одружений, разом з сім’єю проживає в квартирі батьків. Брав участь в зоні АТО – Донецький напрямок, квітень-червень 2016 року, травень – червень 2017 року.

Боднарчук Іван Васильович – проживає у дівчини, власного житла не має. Брав участь в АТО у період серпня 2014 року по квітень 2017 року, 10 ротацій : Донецька обл., м.Вуглегірськ, м.Маріуполь, м.Мар’янка.

Сенів Михайло Михайлович – одружений, разом з сім’єю проживає на території тещі, оскільки власного житла немає ні боєць , ні його дружина. Брав участь у зоні проведення АТО – 7 ротацій з 2014 року до 2016 року : м.Старобельцево, околиці м. Маріуполь.

Болух Назарій Сергійович – батько чудового хлопчика, разом з дружиною та сином проживає в орендованій квартирі, оскільки власного житла немає. Брав участь в зоні проведення АТО 2016 – 2017 роки м. Слов’янськ, м.Ясинувата.

Порохнавець Іван Миколайович – батько двох синів, разом з дружиною та дітьми проживає в квартирі тещі, оскільки власного житла немає. Брав участь в зоні АТО 2015 – 2016 роки Донецька область.

Проект ЖБК “Соціум” ми впроваджуємо самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО” безкоштовні квартири за визначеними критеріями.

2. Соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною – в три рази менше ринкової вартості і вдвічі нижче собівартості.

3. Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно відкриємо у 4 кварталі 2020 року.

Дякуємо всім за підтримку і допомогу!

З Богом, спільно рухаємось вперед!

04 Січ 2020, 11:09