Вчора відбулась зустріч із керівництвом департаменту соціального захисту по питаннях програми допомоги учасникам АТО/ООС їх зміни та доповнення на 2019 рік.

Важливо! До уваги учасників АТО їх сімей та сімей загиблих Івано-Франківської області та м.Івано-Франківськ!

Вчора відбулась зустріч із керівництвом департаменту соціального захисту по питаннях програми допомоги учасникам АТО/ООС їх зміни та доповнення на 2019 рік. На зустрічі обговорили основні етапи реалізації обласної програми та внесли ряд пропозицій. Зокрема запропонували в пункт сімейного відпочинку, окрім програми Синьогора, внести доповнення:
1. Сплав по Дністру.
2. Туристичний сімейний похід у Карпати.
Збільшити бюджет на дану програму на 400 тисяч грн. Також на поточний рік передбачили збільшення фінансування на 1,6 млн.гривень. Загальна сума вже становить практично 8,9 млн., і по результатах перевиконання бюджету за 1-квартал повинні додати, ще 2,2 млн.грн., як домовлялись на зустрічі із головою ОДА 10.01.19р.
В результаті чого отримаємо рекордну для області суму по допомозі сім’ям учасників АТО та сім’ям загиблих. Це дозволить нам спрямувати додаткові кошти на програму – “покращення житлових умов” і задовільнити понад 130-150 звернень сімей загиблих, бійців з інвалідністю, пораненим та виділити їм по 25 000 кожному! В першу чергу розглянуть заяви, які залишились ще з минулого року.
Продовжено програму одноразової допомоги бійцям добровольцям в сумі – 5 тис. та щомісячної виплати 500грн.

Також велику частину коштів передбачили на оздоровлення батьків, дружин та дітей із статусом сім’я загиблого і в цьому році ці 220 осіб отримають по 5 000 грн., що в свою чергу дозволить їм оздоровитись там де вони забажають. Це щонайменше, що ми можемо зробити для сімей, які втратили найдорожче! Крім цього заклали виплати сім’ям – до роковин загибелі.
Окрім того майже половина бюджету буде спрямована на лікування учасників АТО і їх реабілітацію. Це важлива частина програми по соціальному захисту сімей учасників бойових дій. Заяви вже приймають у департаменті!

Радує той факт, що є спільне бачення виконання програми по соц.захисту із департаментом і його керівництвом!
Також висловлюємо сподівання, що будуть виділені додаткові кошти на дану програму з обласного бюджету і ми зможемо забезпечити фінансуванням всі звернення та задовільнити основні потреби учасників АТО та їх сімей, що стосується лікування, оздоровлення і фінансової підтримки на покращення соціально побутових умов!

Дякуємо за співпрацю!
З повагою
Міська Асоціація учасників АТО

16 Січ 2019, 21:19