Зелена Варта! Понад 12 виїздів в Карпати..

Зелена Варта – проект учасників бойових дій Івано-Франківської області, щомісячно проводить рейдові виїзди в наші мальовничі гори з метою збереження лісів та убезпечення дичини від браконьєрів. Про кожний вихід можна писати годинами, ті перешкоди і труднощі, які трапляються на нашому шляху не вкладаються у звичну логіку сприйняття. Найбільше гнітить це місцеві пристосуванці, які вже давно на боці тих, хто знищує нашу природу.

Вже так склалось, що берегти наші унікальні Карпати просто нікому, та й для кого.. Правда вигідніше сьогодні все залишити на “повалу” сильним світу цього, бо не має нікому до цього діла.. Ми спокійно спостерігаємо, як лисіють гори.. ми все бачимо, бачать і місцеві, але там інша історія, вони давно вже в темі.. інші просто мовчать..

Природа нас карає.. зсуви, повені, потім десятки мільйонів з держбюджету на ліквідацію наслідків стихійного лиха. І так по кругу.. Аж до повного знищення Карпат.. це рано чи пізно станеться. Тільки потім вже буде пізно, кричати, плакати, чи шукати винних.. яких звісно ніколи не має..

Бережи те, що тобі дано природою..!
Наші діти теж хочуть побачити Карпати..

 

24 Тра 2018, 21:36