Зміни в розпорядження щодо діяльності комісії обласного визнання добровольців-учасників АТО

Увага, важливо для бійців-добровольців АТО з Івано-Франківської області..!

На чергових зборах ГС “Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО” ми підняли питання, щодо потреби змін у розпорядженні №236/316-р. від 15.04.2016р, щодо діяльності комісії обласного визнання добровольців-учасників АТО. Враховуючи той факт, що “Спілка добровольців є ініціатором та розробником проекту, та досвід двох річної діяльності відповідної комісії і проблематику із якою доводилось мати справу ми напрацювали пропозиції, які на початку лютого подали на затвердження голові обласної ради та голові ОДА, щодо більш якісного відбору осіб, які насправді приймали участь у бойових діях.

1. Враховуючи зміни до законодавства, щодо встановлення осіб, яким присвоюється статус учасника АТО на державному рівні, пропонуємо відповідно і на місцевому рівні встановити критерії перебування та безпосередня участь у бойових діях та спецопераціях в складі добровольчих формувань в зоні АТО сукупно не менше двох місяців (60 календарних днів) протягом всього терміну проведення Антитерористичної операції на Сході України. Окрім випадків, які пов’язані із травмою чи пораненням.

2. Враховуючи факти, які мають місце в окремих випадках, а саме неможливість встановити істину перебування та безпосередню участь в бойових діях особи, просимо внести у розпорядження наступні зміни: В разі відсутності висновку “Спілки добровольців АТО Прикарпаття”, чи його негативному висновку залишити за комісією остаточне слово, щодо присвоєння чи відмови статусу бійця-добровольця АТО.

3.Враховуючи чисельність спілки “Міська Асоціація учасників АТО” тільки з міста Івано-Франківськ більше 1100 бійців і той факт, що учасники АТО перебували у різних підрозділах та напрямках і для більш якісного свідчення, щодо встановлення особи (яка подається) у за діянні в АТО просимо Вас розширити склад комісії трьома делегатами від Асоціації учасників АТО (відповідно до протоколу спілки), які будуть спільно із членами комісії встановлювати факти безпосередньої участі осіб, які претендують отримати обласний статус бійця-добровольця АТО.

4. Добавити положення в контексті подання документів на розгляд спеціальної комісії наступним змістом: Інші матеріали, які підтверджують участь у захисті територіальної цілісності на Сході української держави у складі добровольчого формування ( фото, або відео матеріали, показання свідків, які приймали спільно участь у бойових діях – є обов’язковим документом).

Ми ці зміни вносимо для того, щоб відсіяти окремих не добросовісних осіб(а повірте такі вже є), які настирливо намагаються отримати УБД не заслуговуючи на нього. Мова йде про поїздку в зону АТО на кілька днів заради отримання статусу! Та пільг, які ми напрацювали та розробили із місцевими бюджетами протягом двох останніх років, в тому числі і наших соц.проектів!

За попередніми домовленостями зміни в розпорядження будуть прийняті найближчим часом!
Дякую всім за підтримку!
СПІЛКА ДОБРОВОЛЬЦІВ АТО ПРИКАРПАТТЯ
Міська Асоціація учасників АТО

23 Лют 2018, 14:31