Презентація проекту Соціум

Презентація проекту від Міська Асоціація учасників АТО

Ми створюємо житлово-будівельний кооператив учасників АТО «Соціум».
В якому сотні бійців будуть приймати безпосередню участь у будівництві власного квадратного метра.
Наші принципи незмінні по критеріям відбору учасників АТО в черговості отримання квартир, водночас даний проект передбачає три основні, соціальні складові.

І складова
Ми продовжуємо програму 2016 року «Житло воїнам АТО» вже у власному кооперативі. Тобто безкоштовне забезпечення квартир інвалідам АТО, багатодітним та малозабезпеченим, згідно черги міської Асоціації.

ІІ складова
Ми анонсуємо новий проект « Соціальна можливість придбання пільгового житла учасникам АТО» Де однокімнатна та двокімнатна квартира буде коштувати в чотири рази дешевше ринкової ціни. 100 і 150тис.відповідно, в той час як ринкові ціни станом на березень 2017 року 1км.-440тис. і 2км.-620тис.грн. Фактично ми змінюємо поняття ринкових відносин для учасників АТО в можливості придбати власне житло за ціною значно нижчою ніж собівартість. Окрім того сплата суми за свою квартиру буде розбита на етап будівництва, в часі це буде 1,5-2 роки. Таким чином ті хто вважав, що за рахунок низької зарплати чи фінансової неможливості його сім’я не зможе мати власне житло, отримає таку омріяну можливість завдяки нашому спільному проекту, де самі ж учасники бойових дій будуть над цим разом працювати.

ІІІ складова
Ми дуже добре для себе розуміємо важливість питання психологічної та фізичної адаптації наших побратимів у мирне життя. Тому прийняли рішення самостійно створити міні-реабілітаційні центри для учасників АТО в нашому житлово-будівельному кооперативі «Соціум» Де будуть працювати наші найкращі волонтери, які вже більш двох років віддають всі свої сили для реабілітації учасників АТО. В цих центрах ми будемо впроваджувати відновлювальні процедури, розслаблюючі та лікувальні масажі, тілесно-орієнтовану терапію, арттерапію, різноманітні прогрівання, електростимуляції, гідромасажні процедури, спортивно-фізкультурне спрямування, роботу в подоланні наслідків психотравмуючих подій.Іншими словами наші волонтери зможуть втілити в життя весь свій досвід та напрацювання за для однієї вагомої мети, повернення наших побратимів у мирне, цивільне життя, відновити їхнє здоров’я, зберегти їхні сімї, які психологічно та фізично постраждали внаслідок війни.

Ми рухаємось вперед.. разом..!

13 Бер 2018, 20:48