Вручення 6 квартир, 28.12.2018

Втретє за проектом ЖБК учасників АТО”Соціум” сьогодні було вручено ще шість квартир бійцям, учасникам АТО з м.Івано-Франківськ.

Протягом цього року це вже п’яте по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і одинадцяте протягом двох років діяльності проекту “Житло воїнам АТО”.
Загалом це 148 квартир!

Знайомтесь:
Файфрук Петро Петрович – одружений, разом з дружиною і сином проживає в квартирі батьків дружини. Перебував в зоні АТО 2014 рік – Слов’янськ, де отримав осколкове поранення, а в 2015 році околиці Маріуполя.

Шумахер Юрій Володимирович- одружений, минулого року став батьком чудової двійні. Разом з дружиною та дітками винаймає житло ще з 2016 року. Перебував в зоні АТО квітень 2014 року по травень 2015 року Амвросіївка, Дебальцеве.

Козак Роман Михайлович—власного житла не має, орендує кімнату у знайомих. Перебував в зоні АТО серпень-вересень 2014 року Іловайськ, в цьому ж році потрапив в полон до Російської десантури, після виходу колоною з під Іловайська отримав вогнепальне осколкове поранення, в 2015 році біля м.Маріуполь. Був нагороджений медаллю «За військову службу Україні» президентом України П.Порошенко.

Попович Володимир Степанович- проживає в будинку батька, також в цьому ж будинку проживає брат бійця, власного житла не має. Перебував в зоні АТО 2014- 2015 в районі Маріуполя.

Земський Олександр Володимирович- батько двох дітей, разом з сім’єю проживає в однокімнатній квартирі батьків дружини, власного житла не має. Перебував в зоні АТО з листопада 2014 року по вересень 2015 року Донецької та Луганської областей.

Журба Сергій Миколайович – одружений, дружина вагітна, з дня на день чекає на поповнення в сім’ї. Проживають в невеличкій однокімнатній квартирі. Перебував в зоні АТО липень 2014 року, по серпень 2015 року – Держинськ, Часів Яр, Дебальцево, Маріуполь, Водяне, Широкіно.

Проект ЖБК “Соціум” ми впроваджуємо самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО” безкоштовні квартири за визначеними критеріями. 2. Соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною в чотири рази нижче ринкової вартості. 3. Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно повинен відкритися у 2020 році.

Дякуємо всім за підтримку і допомогу!
З Богом, спільно рухаємось вперед!

29 Гру 2018, 13:38